Skip to content

Biegun OCR

Biegun OCR to wyjątkowy bieg przeszkodowy! Ciężki teren oraz spektakularne przeszkody okryły się legendą wśród miłośników OCR. Niepowtarzalna atmosfera biegu organizowanego na terenie Adventure Park Gdynia Kolibki przyciąga biegaczy z całego kraju już od 2014 roku. 

Ciekawa formuła dowolnej liczny okrążeni sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników. Bieg skonstruowany jest tak aby każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym , że sprawdza swoje umiejętności.

Od lipca 2017 roku przy okazji każdej edycji, organizowany jest BIEG RODZINNY oraz od 2018 roku BIEG Z PSEM. Są to hity wśród imprez biegowych. Na starcie stają rodziny z dziećmi oraz miłośnicy psów, żeby wspólnie zmierzyć się z ciężką trasą, ogromnymi przeszkodami i przeżyć tym samym niesamowitą przygodę. 

Jak pokazuje doświadczenie, dzieci doskonale radzą sobie na biegach przeszkodowych. Wspólnie spędzony czas jest wartością bezcenną dla całej rodziny!

Co przyniesie Nam rok 2019?? Nikt się tego nie spodziewał! Zima jest czasem wytężonej pracy dla naszych umysłów, szalonych gonitw myśli, zbierania pomysłów i planów na cały kolejny rok. I oto owoc naszej pracy: BIEGUN TOTALNY!

Po raz pierwszy w Polsce, jedyny i niesamowity, ośmiogodzinny bieg z przeszkodami!

Zasady są banalnie proste – podejmij wyzwanie, wykręć jak największą ilość okrążeń pomiędzy 07:00 a 15:00, nie daj się rywalom i jako pierwszy w kraju zdobądź podium w totalnie hardcorowym biegu OCR!