Przeszkody

W ciągu pięciu lat stworzyliśmy kilkadziesiąt autorskich przeszkód. Nasze zwariowane pomysły nie raz zaskoczyły zawodników. Na każdą edycję staramy się przygotować coś nowego.

 Jest to swego rodzaju ukłon w stronę fanów BIEGUNa. Na trasie pojawiają się zarówno nowe jak i stare twory, które nie raz dały uczestnikom w kość, tym samym dając szansę na pokonanie swoich słabości i rozwinięcie techniki pokonywania danej przeszkody. Kultowymi już zadaniami są np. zmierzenie się z „North Pole” zwanym inaczej „Zemstą Neptuna”, Biegunowe parapety czy też targanie wora/ łańcucha.

Każda edycja Bieguna jest inna. Każda posiada odrębną specyfikę – bagienna wiosna, plażowe lato i górzysta jesień – a do tego zróżnicowane przeszkody. Oczywiście bazujemy na klasycznych hitach biegów przeszkodowych jak różnorakie ścianki, tunele, zasieki. Nieobce są nam też OCR-owe konstrukcje jak np multirigi, lowrigi, czy różnorakie combo. Zawsze jednak tak wyważamy trudność, aby każdy z uczestników Bieguna mógł sobie poradzić z przeszkodami, albo biegnąc w fali Open z alternatywną karą ;))Na pewno na naszych przeszkodach nie sposób się nudzić, a przy odrobinie treningu można z łatwością sobie poradzić! Zatem co może spotkać zawodników???